У Кременчуці 200 тис. грн  витратять на фінансування соціальних проектів недержавних неприбуткових організацій. Конкурс вже оголошено

Конкурс соціальних програм та проектів недержавних неприбуткових організацій на 2017 рік має на меті підтримку громадських ініціатив, вирішення соціальних проблем у молодіжному середовищі, збільшення інвестицій у соціальну сферу. Координацію цього конкурсу здійснюють управління у справах сім’ї, дітей та молоді  Кременчуцького міськвиконкому та ГО «Культурний ді@лог» за підтримки  Британської ради в Україні. Відповідно й розмір фінансування проектів-переможців конкурсу становитить 200000 грн, з яких половину, 100 тис. грн, буде виділено з міського бюджету, ще 100 тис. надасть Британська Рада в Україні.

До участі в конкурсі запрошуються громадські організації, ініціативні групи та активні громадяни міста Кременчука. Вони мають представити проекти на одну чи кілька наступних тем:

  • охорона навколишнього середовища;
  • розвиток дизайну та культури;
  • розвиток інформаційних технологій у міському просторі;
  • впровадження інновацій та молодіжного підприємництв^
  •  розвиток нових медіа;
  •  розвиток лідерства та волонтерського руху серед молоді.

Максимальна сума для реалізації проектів (програм) не може перевищувати для організацій 20 тис. грн., для активних громадян та ініціативних груп – 15 тис. грн.

1-й етап конкурсу: з 27 лютого до 10 квітня 2017 року включно подай ідею соціального проекту (програми), заповнивши онлайн формуhttp://pitching.in.ua/kremenchuk

2-й етап: протягом 24-26 квітня 2017 року твою ідею оцінять експерти. Якщо вона інноваційна, цікава та корисна місту, то експерти від Британської Ради в Україні допоможуть тобі її допрацювати під час дводенного тренінгу у вигляді проекту.

3-й етап: 27 квітня 2017 року – після доопрацювання ідеї ти маєш презентувати її перед журі – радою сприяння розвитку міжсекторного партнерства в Кременчуці, до складу якої входять представники Кременчуцької міської ради, представники Британської Ради в Україні, місцеві громадські активісти та представники бізнесу.

4-й етап: якщо під час презентації ти переконаєш членів журі, що твій проект важливий для Кременчука, то ти отримаєш фінансування на його реалізацію.

Всі проекти мають бути реалізовані до кінця 2017 року.

Залишити відповідь