У Кременчуці біля «Амстору» відкрився мобільний пункт обігріву

Сьогодні, 11 грудня, у Кременчуці в районі залізничного вокзалу  біля гіпермаркету «Амстор» відкрився мобільний пункт обігріву. За інформацією  начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валентина Шафороста, військовослужбовці МНС встановили утеплений намет розміром 4,8 м. на 4,8 м. У наметі є «буржуйка», яку топлять дровами привезеними працівниками КП «Благоустрій Кременчука». Для того, щоб люди могли зігрітися і перепочити  встановлені столи і стільці.

Заступник міського голови Віктор Калашник, який взяв участь у відкритті намету, зазначив, що відвідувачі зможуть тут відпочити і перекусити, але цього року за порядком у наметі слідкуватимуть працівники міліції. Відвідувачам пропонуватимуть бутерброди та чай.

Начальник управління з питань НС та ЦЗН Валентин Шафорост повідомив, що резервний пункт обігріву буде відкритий у приміщенні залізничного вокзалу. Його планують використовувати, якщо у мобільному пункті буде мало місця або буде дуже холодно.   Начальник вокзалу станції «Кременчук» Олена Ольшанська зазначила, що для облаштування резервного пункту обігріву виділена ціла кімната. Ключі від неї будуть знаходитися у працівників вокзалу, її відкриватимуть по команді оперативних служб у будь-який час доби.

Залишити відповідь