У Кременчуці біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбувся мітинг з нагоди 156-ї річниці від Дня перепоховання праху Великого Кобзаря

22 травня у Кременчуці біля  пам’ятника  Т.Г. Шевченка  відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди 156-ї річниці від Дня перепоховання праху Великого Кобзаря. Участь у заході взяли представники кременчуцької міської влади, учнівська та студентська молодь, шанувальники творчості Т.Г. Шевченка та просто небайдужі кременчужани, повідомила прес-служба Кременчуцького міськвиконкому.
Про основні факти з життя Тараса Шевченка, а також  про те, як 22 травня 1861 року відбулось перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева розповіла присутнім директор центральної міської бібліотеки для дітей Ірина Вологодська. Свою повагу до Великого Кобзаря висловили юні патріоти України, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, учасники конкурсу «Шевченківські читання» Станіслав Веліченко та Анастасія Леонтьєва, натхненно прочитавши уривок із його твору.

По завершенні урочистої частини учасники заходи поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто