У Кременчуці готуються до проведення «Дня Європи»

У Кременчуці втретє буде проводитися «День Європи». Його ціль – об’єднати активних та ініціативних громадян, які розділяють європейські цінності. За попередніми планами, у рамках «Дня Європи» в Кременчуці будуть проведені зустрічі та семінари із представниками Республіки Польща, юні дипломати зберуться на свою Асамблею, а в бібліотеках і загальноосвітніх закладах міста проводитимуться різноманітні конкурси, виставки на теми: «Євроінтеграція в дії», «Міста-побратими м. Кременчука», «Європа – наш спільний дім», тощо.
Традиційне європейське містечко буде встановлене у Міському парку культури та відпочинку «Придніпровський» 18 травня. Різні тематичні стенди навчальних закладів і громадських організацій міста, виставки ляльок у національному вбранні, читання європейської поезії, презентація інноваційних освітніх програм, виступи творчих колективів – все це перетворить парк «Придніпровський» на осередок культури, мистецтва та освіти.
Своєрідною родзинкою «Дня Європи – 2013» обіцяє стати театралізована вистава реконструкції битви за визволення Відня 1683 року. Як зазначають представники громадського формування «Українські козаки», сюжет реконструкції буде висвітлювати внесок українського козацтва у захисті Європи від навали Османської імперії.
У період із 17 по 19 травня у рамках «Днів європейської культури» кременчужани знову зможуть долучитися до творчості Дмитра Тьомкіна – свого земляка, відомого на весь світ композитора, володаря 4 премій «Оскар». Вперше із головної сцени Кременчука звучала його музика звучала три роки тому. Концерт був підготовлений силами міських професійних творчих колективів. Цього року участь у «Тьомкінських днях» візьмуть не тільки кременчуцькі артисти, а й відомі музиканти України та з країн ближнього зарубіжжя. Окрім того, 18 травня, у день святкування «Дня Європи», у Міському палаці культури відлунає гала-концерт ХІ Фестивалю мистецтв для дітей та підлітків «Кременчуцьке розмаїття», а вулицями міста пройде «Велопарад».

Залишити відповідь