У Кременчуці готуються до відзначення 68-ої річниці Перемоги

У Кременчуці триває підготовка до відзначення 68-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років. До цієї дати у квітні у загальноосвітніх закладах буде розпочато міський дитячо-юнацький літературно-художній конкурс творчих робіт «Кременчук – місто воїнської слави». Окрім того, серед підростаючих кременчужан буде проведено міський конкурс малюнків «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!», а юні художники з Кременчуцької художньої школи підготують свої роботи до виставки «Велика Перемога в малюнках дітей», що буде організована в міській художній галереї. Для ветеранів Великої Вітчизняної війни будуть упродовж святкового періоду будуть організовані екскурсії: до парку Миру, до музею Кременчуцького льотного коледжу, а також одноденний похід до Гострої могили та могили льотчика Виноградова.
Серед мистецьких заходів будуть такі, як: фестиваль військово-патріотичної пісні (ПК «Кредмаш»); свято для ветеранів вагонобудівників (ПК ім. Котлова), свято пам’яті «Славимо День Перемоги» (філія ЦБС для дітей № 5) мікрорайон № 13; свято «Переможна весна» мікрорайон № 5 (майданчик вул. 50 років СРСР, 17); свято «Війна у пам’яті, а біль у серці» (вул. Мічуріна, 76) мікрорайон № 6; свято «Грай, фронтова гармонь» мікрорайону № 3 (вул. Шевченка, 19/3); мітинг біля обеліску військовополоненим загиблим в роки війни (мкр. № 14); святковий концерт для ветеранів мікрорайону № 3 (ПК «Кредмаш»).
7 травня в Автозаводському районі відбудеться урочиста хода та мітинг-реквієм у с. Велика Кохнівка; 8 травня урочистості, присвячені Дню Перемоги пройдуть у Крюківському районі (на братській могилі по вул. Макаренка). 9 травня біля меморіалу “Вічно живим” буде проведено загальноміський мітинг – пам’яті “З пам’яттю в серці”. Цього дня на цьому ж місці буде організовано виставку військової техніки та солдатську кашу.

Залишити відповідь