У Кременчуці хочуть прийняти антитерористичну міську програму

XL сесія Кременчуцької міської ради відбудеться 24 грудня 2013 року. Сьогодні міський голова Олег Бабаєв підписав відповідне розпорядження. На сесії депутати розглянуть 37 питань порядку денного. Серед них: нагородження почесним  знаком «За заслуги перед містом», порядок фінансування видатків міського бюджету в 2014 році до його затвердження на 2014 рік, затвердження плану роботи Кременчуцької міської ради на 2014 рік.

На сесії депутати мають затвердити відразу чотири міські програми: по видаленню аварійних, сухостійних та фаутних дерев на 2014 – 2016 роки в місті Кременчуці, по проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу на 2014 рік, та по забезпечення пожежної безпеки об’єктів житлово-комунального господарства та житлового фонду міста Кременчука на 2014 – 2018 роки. Але найбільш цікавою є міська Програма антитерористичних заходів на  2014-2015 роки – раніше такої програми у Кременчуці не було.

На розгляд міської ради виноситься питання про створення комунального госпрозрахункового підприємства «Креміньміськбудпроект» та затвердження його статуту, а також низка майнових та земельних питань.

Залишити відповідь