У Кременчуці хочуть примусити керуючі компанії щомісяця звітувати перед мешканцями щодо використання коштів, сплачених за ексвитрати.

12 червня на апаратній нараді в мерії міський голова Віталій Малецький, заслухавши звіти керівників управляючих компаній про обсяги виконаних і запланованих робіт на об’єктах житлового фонду, заявив, що жителі багатоповерхівок повинні мати чітку уяву щодо того, на що управителі витрачають кошти, сплачені за експлуатаційні витрати. Про це повідомляє прес-служба міськвикконому.
На думку мера, управляючі компанії повинні запровадити систематичне побудинкове звітування на своїх корпоративних сайтах. Востаннє такі звіти оновлювалися в 2013 р., за часів мера Олега Бабаєва. В той період керівники міста також примусили управителів щороку укладати договори на виконання ними додаткових послуг з обслуговування житла, як-то капітальний ремонт певної кількості дахів, капремонт підїздів тощо. А за часів мера Віталія Малецького управиетлям підвищили тарифи в 2,5 рази! За червень поточного року кременчужани отримають вже збільшені рахунки за ексвитрати.

Напевно, щоб хоч якось реабілітуватися перед своїими виборцями, міський голова нині й ініціює звіт витрачених коштів управителями. Та чи легше від того людям?

За словами мера, споживач, сплативши кошти, має право знати, куди були спрямовані їх фінанси та колегіально з сусідами вирішити, що їм вигідніше, або створити ОСББ або продовжувати співпрацю з управляючою компанією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто