У Кременчуці хочуть примусити керуючі компанії щомісяця звітувати перед мешканцями щодо використання коштів, сплачених за ексвитрати.

12 червня на апаратній нараді в мерії міський голова Віталій Малецький, заслухавши звіти керівників управляючих компаній про обсяги виконаних і запланованих робіт на об’єктах житлового фонду, заявив, що жителі багатоповерхівок повинні мати чітку уяву щодо того, на що управителі витрачають кошти, сплачені за експлуатаційні витрати. Про це повідомляє прес-служба міськвикконому.
На думку мера, управляючі компанії повинні запровадити систематичне побудинкове звітування на своїх корпоративних сайтах. Востаннє такі звіти оновлювалися в 2013 р., за часів мера Олега Бабаєва. В той період керівники міста також примусили управителів щороку укладати договори на виконання ними додаткових послуг з обслуговування житла, як-то капітальний ремонт певної кількості дахів, капремонт підїздів тощо. А за часів мера Віталія Малецького управиетлям підвищили тарифи в 2,5 рази! За червень поточного року кременчужани отримають вже збільшені рахунки за ексвитрати.

Напевно, щоб хоч якось реабілітуватися перед своїими виборцями, міський голова нині й ініціює звіт витрачених коштів управителями. Та чи легше від того людям?

За словами мера, споживач, сплативши кошти, має право знати, куди були спрямовані їх фінанси та колегіально з сусідами вирішити, що їм вигідніше, або створити ОСББ або продовжувати співпрацю з управляючою компанією.

Залишити відповідь