У Кременчуці комунальникам затримують зарплатню

Проблеми з виплатою зарплати поки що спостерігаються у трьох комунальних підприємств: КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління», КП «Міськсвітло» та управління капітального будівництва міськвиконкому. На інших комунальних підприємствах Кременчука гроші працівникам виплачують вчасно.
Про це повідомив мер Кременчука Олег Бабаєв вчора після засідання сесії міськради. За його словами, підприємства, на яких затримують зарплатню, залежать від проходження платежів через казначейство.
«Наразі ШРБУ ще не отримало коштів за ремонт мосту через Дніпро. Тут мова про оплату виконаних робіт у сумі 904 тисячі гривень, з яких заробітна плата складає приблизно 180 тис. грн. Тож ШРБУ припинило практично свою діяльність. Схожа ситуація на КП «Міськсвітло» та в управлінні капітального будівництва міськвиконкому», – зазначив мер.
На інших комунальних підприємствах, за словами мера, проблем із виплатою зарплати немає. Так КАТП 1628 заробляє гроші, КП «Кременчукводоканал» виплачує зарплатню вчасно, хоч тут і накопичується борг за енергоносії, а «Благоустрій Кременчука» виплачує зарплатню за рахунок коштів, що надходять за оренду мереж.

Залишити відповідь