У Кременчуці можуть збільшити ексвитрати через утримання спортивних та дитячих майданчиків

Про це на засіданні ради з питань безпечної життєдіяльності населення Кременчука розповіла заступник начальника УЖКГ Оксана Кийло. Облдержадміністрація зобов’язала УЖКГ ввести до компослуг плату за обслуговування дитячих майданчиків. Щоправда, таке підвищення еквитрат ймовірно станеться не у цьому році.
За її словами утримувати дитячі та спортивні майданчики, у разі прийняття нових комунальних тарифів, можуть самі мешканці будинків, у подвір’ях яких вони розташовані. Відповідно й тарифи для таких будинків підвищуватися не будуть.
Наразі у Кременчуку на обліку близько 400 дитячих майданчиків, і лише 48 з них на балансі УЖКГ. Це ті майданчики, які згідно встановили за бюджетні гроші відповідно до міської програми.
Отже, якщо дитячі ігрові та спортивні майданчики передадуть на обслуговування керуючим компаніям, то до вартості робіт по обслуговуванню прибудинкових територій мають бути включена вартість робіт з безпечного утримання і експлуатації дитячих ігрових майданчиків, гойдалок, гірок та інших об’єктів відпочинку дітей.

Залишити відповідь