У Кременчуці оголошено двомісячник чистоти

00061686

Із 8 вересня у Кременчуці стартує двомісячник чистоти та порядку. Таке рішення ухвалилина засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Перший заступник міського голови Віктор Калашник підкреслив, що даний захід проводитиметься з  метою підготовки та гідного відзначення Дня міста та річниці визволення Кременчука від фашистських загарбників.

Традицію організовувати велике прибирання на вулицях Кременчука, у його дворах, місцях масового відпочинку  напередодні значущих і пам’ятних дат було запроваджено міським головою Олегом Бабаєвим. Він особисто брав у подібних загальноміських заходах активну участь, працював разом з усіма.  І цього разу до проведення осіннього двомісячника чистоти та порядку будуть залучені сили комунальних служб, управляючих компаній, організацій,  установ і підприємств різної форми власності, а також пересічні кременчужани. «Всією територіальною громадою ми маємо продемонструвати любов до Кременчука, своє бажання робити його охайним, благоустроєним і красивим. Саме про це мріяв міський голова Олег Бабаєв, і саме нам з вами разом під силу втілити цю мрію в життя», – підкреслив Віктор Калашник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто