У Кременчуці організовують арт-проект на підтримку Надії Савченко

Кременчуцький художник Сергій Брильов хоче створити інсталяцію з 12 000 алюмінієвих банок, щоб підтримати Надію Савченко. Що це буде за арт-обект і де він розташовуватиметься, художник не розголошує, але закликає кременчужан долучитися до створення інсталяції. Небайдужих просять допомогти зібрати необхідні матеріали: силікон в тюбиках (або рідкі цвяхи), фарба і 12000 алюмінієвих банок (0,5 л).
– Надія голодувала дуже багато днів, нещодавно зупинилася і знову продовжила це робити. Не дивлячись на стать, мужності цій людині не позичати! Хочеться сподіватися, що вона повернеться в Україну живою, здоровою та вірити, що в нашій країні нарешті буде мир. Дуже хочеться щоб наші діти жили в цій країні і пишалися нею, та тими, хто за неї бореться! Ось тому і є величезне бажання підтримати Надію, адже хто як не ми?, – написав Серігй Брильов у Інтернет-мережі. Тих, хто має потрібні матеріали для арт-обєкту, худождник просить телефонувати: 093-180-5557, або написати в соцмережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто