У Кременчуці після капітального ремонту відкрили поліклініку онкологічного диспансеру

8 червня в Кременчуці після капітального ремонту урочисто відкрили амбулаторно-поліклінічне відділення Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру. Червону стрічку перерізали мер Віталій Малецький, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та директор департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак. Крім них участь у заходах взяли   депутати Полтавської обласної  та  міської рад, кремечнуцькі віце-мери,  керівники закладів охорони здоров’я.

На відкритті онкологічної поліклініки говорили про невтішну статистику захворювань на рак, необхідінсть профілактики та ранньої діагностики хвороби та  плани створити сучасну діагностичну базу. Відремонтоване приміщення поліклінічного відділення та суміжних  служб: цитологічної та клінічної лабораторій, рентгенологічної служби – це перший крок до цієї мети.

Торік із обласного бюджету на ці цілі було виділено понад 4,5 млн. грн.. Ремонті роботи розпочалися у жовтні 2016 року і тривали  майже 7 місяців, вони проводилися як за рахунок бюджетних коштів, так і за рахунок спонсорів – підприємств Кременчука.

Як повідомляє прес-служба Кременчуцького міськвиконкому, губернатор Валерій Головко, мер Віталій Малецький і  депутати обласної ради обговорили питання розвитку онкологічного диспансеру, створення на його базі сучасного діагностичного центру.

Залишити відповідь