У Кременчуці працює робоча група з легалізації виплати зарплати та зайнятості

У Кременчуці проводиться робота щодо виведення заробітної плату з тіньового сектору та забезпечення легалізації роботи найманих працівників. Працівниками управління економіки міськвиконкому спільно з контролюючими органами періодично проводяться рейди-перевірки суб’єктів господарювання на предмет виявлення неоформлених працівників.
У І кварталі 2013 року робочою групою проведено 17 таких рейдів-обстежень. Перевірено 268 суб’єктів господарської діяльності, 247 фізичних осіб-підприємців та 8 юридичних осіб. В результаті обстеження у 103 фізичних осіб-підприємців виявлено 175 найманих працівників без оформлення трудових відносин з роботодавцем;
На засіданнях робочої групи заслухано 2-х керівників підприємств, у яких працівники отримують заробітну плату менше рівня мінімальної, та 2-х фізичних осіб-підприємців, у яких виявлено неоформлених найманих працівників. Їх зобов’язали дотримуватися чинного законодавства про працю та попередили про те, що у разі невиконання цих рішень, матеріали будуть передані до правоохоронних органів.
В результаті проведеної роботи цього року легалізовано працю 75 найманих працівників та 7 зареєструвались як фізичні особи – підприємці. В результаті вжитих заходів, додатково перераховано до бюджету 13,6 тис грн. податку на доходи фізичних осіб.

Залишити відповідь