У Кременчуці продовжується перереєстрація громадян, які потребують поліпшення житлових умов і перебувають на обліку у квартирній черзі

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради звертається до мешканців міста, які перебувають на квартирному обліку, з проханням активніше взяти участь у поновлені своїх облікових справ. У відділі обліку та розподілу житлової площі звертають увагу на те, якщо громадяни не подадуть документи на перереєстрацію, із квартирної черги їх не зніматимуть. Водночас підкреслюють, що тоді вони не зможуть взяти участь у будь-яких державних житлових програмах, оскільки дані про них не будуть включені до Єдиного державного реєстру (ЄДР). Наразі триває процес формування ЄДР громадян, які потребують покращення своїх житлових умов. Метою впровадження такого реєстру є забезпечення прозорості обліку громадян у квартирних чергах, здійснення громадського контролю за розподілом і наданням житла.
Тому всім кременчужанам, які у попередні роки ставали на міську квартирну чергу, необхідно звернутися до відділу обліку та розподілу житлової площі за адресою: вул. Шевченка, 38 (тел. 2 – 02 – 84), аби перереєструвати свої облікові документи.
За інформацією відділу обліку та розподілу житлової площі міськвиконкому, на сьогодні із 4300 «черговиків» документи перереєстрували близько 1000 кременчужан.

Залишити відповідь