У Кременчуці пройде акція “Читаючий бульвар”

У Кременчуці  відбудеться інтерактивна акція «Читаючий бульвар», організаторами якої є Центральна міська бібліотека ім. М. Горького. Присвячується вона 443-річниці від дня заснування Кременчука  та Всеукраїнському дню бібліотек.  У рамках акції «Читаючий бульвар» кожен його учасник зможе отримати книжку або журнал на згадку, ознайомитися з новинками бібліотечних послуг, почути цікаві факти з історії Кременчука, послухати гарну музику та намалювати картину.

Організатори акції говорять: «Місто Кременчук має давню та багату історію. Ми хочемо повернутися у Кременчук початку ХХ століття, коли у нашому місті було багато закладів культури. Виявляється, як для провінційного повітового містечка їх було чимало. Атмосферу того часу спробуємо відтворити за допомогою вишуканих суконь, класичної музики та святкового настрою. Усі бажаючі зможуть взяти участь у грі «Щасливий прогноз» за допомогою «Шарманки побажань», отримати книгу у подарунок від бібліотекарів,   насолодитися грою вуличних музикантів та надихнутися творчістю місцевих художників-початківців, за чиєю роботою можна буде не тільки спостерігати, а й самим долучитися до творчого процесу!»

До уваги кременчужан! інтерактивне акція «Читаючий бульвар» відбудеться 11 вересня о 14 годині. Місце проведення вулиця Леніна 9/16.

За інформацією Кременчуцької міської ради

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто