У Кременчуці пройде фінал конкурсу «Студент року-2013»

Вчора у міськвиконкомі провели засідання оргкомітету із підготовки та проведення конкурсу «Студент року». Варто відмітити, що у нашому місті цей проект реалізовуватиметься дев’ятий рік поспіль.
Цього року заявки на участь у конкурсі подані від усіх 10–ти кременчуцьких вищих навчальних закладів. Відповідно до Положення конкурсу «Студент року-2013» його учасники змагатимуться у 4-х конкурсах. Серед них першим буде «Візитна картка ВНЗ». У ньому команди презентуватимуть свій навчальний заклад, команду та лідера, зокрема розповідатимуть про нього у креативній формі. Наступним етапом конкурсу стане «Соціальний проект «Молоді! Дієві! Креативні!», що передбачає демонстрацію відеороликів. У рамках цьогорічного молодіжного проекту передбачено проведення «Конкурсу груп підтримок». До речі, його проводитимуть вперше після деякої перерви. Тут журі оцінюватиме девізи, атрибути команди, креативність вболівальників, тощо. Останнім конкурсним етапом «Студенту року-2013» буде «Х-фактор мого ВНЗ».
Переможців визначатимуть у двох номінаціях: серед студентів вузів І-ІІ рівня акредитації та «Студент року Кременчука-2013» серед студентів вузів ІІІ-IV рівня акредитації.
Фінал міського молодіжного проекту «Студент року-2013» відбудеться 12 листопада у Міському палаці культури. А вже через декілька днів, 16 листопада, команда – переможниця поїде захищати честь нашого міста до Полтави.

Залишити відповідь