У Кременчуці пройшли змагання зі стрітболу

IMG_2487

29 квітня на баскетбольному майданчику на Молодіжному за ініціативи ГО «Рідне місто» відбувся турнір зі стрітболу, участь в якому взяли 6 дворових юнацьких команд.

Торік стрітбольний турнір серед дворових команд стартував у Кременчуці вперше. І, вочевидь, має всі шанси стати традиційним. Організатори заходу – громадська організація «Рідне місто» та об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, відзначають, що кременчуцький стрітбол збирає все більше шанувальників.

IMG_2314

Юрій Гриценко, голова ГО «Рідне місто», лідер фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді, неодноразово підкреслював, наскільки важливо залучати якомога більше дітей та підлітків до спорту, здорового й активного способу життя, адже молодь – це майбутнє міста, майбутнє України. Відкриваючи нинішній турнір, Юрій Гриценко зазначив:

– Торік ми зробили перший крок до популяризації стрітболу, і я впевнений, що такі турніри стануть доброю традицією.

IMG_2310

Хлопцям він побажав цікавої гри, влучних кидків, гідних суперників і, звісно ж, перемоги! Гравці, дійсно, продемонстрували неабияку майстерність та навики. А найспритнішими та найбільш підготовленими до боротьби за результатами турніру виявилися хлопці з команд «Нафта» (3-тє місце), «Мрія» (2-ге місце) та «Фенікс», що виборов титул лідера. Цікаво, що торік «Фенікс» не зміг посісти 1-ше місце турніру, але зараз виявив потужну волю до перемоги й таки її здобув!

IMG_2632

Всі команди отримали призи від ГО «Рідне місто» – медалі, кубки, м’ячі та солодкі подарунки.

IMG_2309

 

Як дворовий майданчик став полем для турнірів

Тренер дитячого клубу «Мрія» Геннадій Коба:

– Колись один із мешканців цього мікрорайону Василь Козак проявив ініціативу – самотужки облаштував баскетбольний майданчик. Цей майданчик став популярним, і щовечора тут стало грати багато хлопців. А завдяки ГО «Рідне місто» та ОДЮК у нас є можливість проводити організовані змагання.

IMG_2447

Швидкість і техніка

Стрітбол – порівняно молодий вид спорту. Він відрізняється від баскетболу тим, що в нього грають на дворових майданчиках під відкритим небом.

Сьогодні хлопці грали 2 на 2, існують також версії гри в стрітбол «3 на 3», «1 на 1» або «5 на 5».

Якщо в баскетболі головною складовою є командна гра і правильне використання індивідуальних даних гравців, то в стрітболі на перше місце виходять технічні і швидкісні якості.

IMG_2615

 

Фенікс – символ перемоги

Денис Артюх і Ярослав Комаровський, переможці турніру:

– Три роки ми граємо в своє задоволення, вже м’ячів п’ять «вбили». Торік на змаганнях ми програли і посіли останнє місце, а сьогодні ми завдяки назві команди, вірі і постійним тренуванням відродилися та перемогли.

IMG_2293IMG_2333IMG_2380 IMG_2376IMG_2392 IMG_2395IMG_2515 IMG_2513IMG_2501 IMG_2494 IMG_2495 IMG_2498IMG_2530 IMG_2526IMG_2538IMG_2582IMG_2547IMG_2564IMG_2579IMG_2598IMG_2621IMG_2639

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто