У Кременчуці  стахановськими темпами ремонтують  дороги. Чи гарантує якість така швидкість?

КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» активно працює над тим, щоб дороги у Кременчуці були рівними як в Європі. Дорожники завзято втілюють у життя пророцтво мера Віталія Малецького, оголошене на початку 2017 р.: рік поточний стане роком доріг у Кременчуці. Задля досягення цієї мети залучають всі ресурси: і технічні, і фінансові. Аби в ШРБУ вистачило коштів на продовження ремонтів, міська рада в червні дала дозвіл підприємству на отримання 20 млн грн кредиту, з яких 15 млн буде використано для латання ям на дорогах, а 5 млн – на купівлю техніки. І ось днями ШРБУ придбало необхідні для більш оперативної роботи самоскид та навантажувач.

 

 

 

“Рік доірг” у Кременчуці, оголошений мером, очевидно стане роком ямкових ремонтів. На ці цілі ШРБУ має використати аж 15 млн грн кредиту. 

КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» придбало самоскид МАЗ вантажопідйомністю  22 тонни з гідравлічним відвалом для прибирання снігу та навантажувач  XCMG-STM, китайського виробництва, аналог JCB. Загальна вартість техніки – близько 3,4 млн. грн.   За словами начальника дорожного управління Валерія Кірєєва, техніка 70-х років минулого століття, що в автопарку ШРБУ, давно відпрацювала свій вік, тож нові сучасні автомобіль та навантажувач вкрай необхідні для більш оперативного і якісного виконання дорожніх робіт.

Наразі ж, як звітують в міському УЖКГ, виконано поточний ремонт покриття гарячою асфальтобетонною сумішшю загальною площею 1956,1 м 2. Ремонтували вул. Леонова, вул. О. Древаля, вул. Залізничну, вул. Харківську,  вул. А. Ковальова, вул. Чкалова, вул. Ціолковського.

Понад 6,5 тис. кв. м. укладено асфальтобетонного покриття по вул. І.Приходька, проведено фрезерування асфальтобетонного покриття загальною площею 1905м 2 фрезою Wirtgen по вул. В. Стуса,  а також  на ділянці 3359 кв. м. по вул. Гайдамацькій.

До кінця червня та у липні  також  заплановано виконати поточний ремонт доріг  за адресами: вул. Українська;  вул. І. Мазепи;  вул. В. Пугачова – вул. Леонова, – вул. Європейська;  вул. Залізнична;  вул. Соборна, вул. Коцюбинського;  вул. Гійома Боплана – вул. Кооперативна; – вул. Богаєвського – 7-й Хорольський тупик – вул. О. Вовка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто