У Кременчуці створять комунальний національно-патріотичний дитячий клуб

Кременчуцьке  об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання поповниться ще одним закладом, 29-им за рахунком. Його створять у Крюкові, за адресою вул. Чумацький шлях, 9, в приміщенні, де колись розташовувався Крюківський РАЦС. Відповідне рішення виносять на ухвалення сесії Кременчуцької міської ради, що відбудеться 22 грудня.

В міському управлінні сім’ї, дітей та молоді зазначають, що заклад буде з національно-патріотичним ухилом. Роботу клубу очолить Едуард Яцук, який кілька років займається з підлітками під егідою клубу «Гвардію», навчає їх бойовим мистецтвам. Планується, що в клубі працюватимуть 5-6 педагогів.

Якщо 22 грудня депутати міськради проголосують за розширення мережі Об’єднання дитячо-юнацьких клубів, та для ремонту приміщення,  придбання меблів, комп’ютерів та спортінвентарю будуть виділені кошти з міського бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто