У Кременчуці урочисто здали в експлуатацію багатоповерховий будинок по пров. Героїв Бреста, 75А, зведений за програмою молодіжного будівництва.

Голова Полтавської облдержадміністраціі Валерій Головко, який перерізав червону стрічку на вході у новобудову, зазначив, що це це соціальне житло європейського рівня.  Однокімнатна квартира в ньому площею до 45 кв м, 2-х кімнатна – до 65 кв м, а 3-х кімнатна – до 80 кв.м.  У рамках молодіжного кредитування квартири в новому будинку серед відомих людей Кременчука отримали учасниця Олімпіади 2016 Ольга Ляхова, багатодітна родина поліцейського Телятника, сім’я загиблого в АТО Олега Кукси та ще п’ять сімей учасників АТО.

Губернатор також повідомив, що найближчим часом Кременчук отримає 2 млн грн на фінансування купівлі квартир для воїнів АТО, і вже наприкінці цього року деякі з них  зможе отримати житло в багатоповерхівці, що зводиться по сусідству. Наразі в Кременчуці в черзі на отримання квартири – понад 100 учасників АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.