У Кременчуці вибрали «Студентів року»

1416470971_vistava-pro-lyalok-kiduan-1

На першому завданні – «Візитка» – учасники намагались якнайяскравіше представити себе та свій навчальний заклад: хтось говорив, а хтось демонстрував таланти – співав та танцював. Із другим завданням – «Відео-ролики про соціальні проекти вузу» – успішно впорались не всі, адже багато хто не зрозумів, що показувати треба не загальноміські заходи, такі як «Зелена толока» та «Від серця до серця», а соціальні проекти, організовані безпосередньо навчальним закладом. Щоправда, креатив мав місце. Так, наприклад, КІДУ ім. А. Нобеля вирішив про свої соціальні ініціативи не розповісти, а заспівати.
Ну, а під час третього завдання – «Х-фактор» – кандидати на звання «Студент року» та їхні команди намагалися всіляко вразити суддів своїми талантами, хоча, варто відзначити, нічого незвичайного цього року не відбулося – традиційно танці та пісні та коротенькі сценки. Хіба що знову ж таки студенти КІДУ ім. А. Нобеля влаштували справжній перфоманс: конкурсант грав на роялі (котрий спеціально для нього викотили на сцену) та співав, а команда в цей час показувала пантоміму про кохання ляльок. У категорії вузів ІІІ-IV рівня акредитації всіх обійшло, знову ж таки традиційно, Кременчуцьке педучилище.
Проте цьогорічний конкурс мав свою особливість – не було жодного учасника, котрий не згадав би про війну на сході України. Часто лунало зі сцени уже звичне «Слава Україні!», учасники практично змагалися в тому, хто винесе на сцену більший за розмірами прапор України. Представники багатьох вузів розповідали про пункти збору допомоги учасникам АТО та переселенцям, котрі вони організували, про те, що накипіло в душі кожного. Певно, найболючіше було кандидату від КУЕІТУ, котрий сам із Луганської області. Але все студентство закликало до миру та було впевнене в перемозі України.
Обрати гідного журі було дуже складно, адже учасники були практично рівні. І хоч обласного конкурсу не буде, проте учасники змагалися не на життя, але за 1-ше місце до останнього.
Тож серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації перемогу здобув представник КрНУ ім. М. Остроградського Роман Журіхін, а серед вузів III-IV рівня акредитації «Студенткою року» стала Юлія Бабіч із Кременчуцького педучилища, котра була активною учасницею різних конкурсів, зокрема і гала-концерту цьогорічної «Студентської весни». А ось на запитання, чи не бажає юна студентка педучилища розпочати акторську кар’єру, дівчина відповідає, що учитель – це завжди актор.

Вітаємо переможців!
Роман Журіхін, студент КрНУ ім. М. Остроградського, «Студент року-2014» серед вузів І-ІІ рівнів акредитації:
– Враження від гри найкращі! Все було дуже круто, дуже сильне суперництво, дуже переживав за останні секунди, дуже багато емоцій. Я був впевнений у своїй програмі, в собі. Якщо людина виходить на сцену, вона повинна забути, що таке сором’язливість.

Юлія Бабіч, Кременчуцьке педучилище, «Студент року-2014» серед вузів ІІІ-ІV рівнів акредитації:
– Я обожнюю свій навчальний заклад, котрий дає мені сили для того, аби писати, аби творити, аби насолоджуватися, допомагає і підтримує в усьому. Я вдячна всім, хто у мене вірив – це всі мої одногрупники, котрі стали дійсно друзями, всі викладачі. Педучилище живе за принципом, що ми всі – одна родина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто