У Кременчуці відбудеться чемпіонат федерації України з таеквон-до

скачанные файлы

Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів  Міністерства молоді та спорту України з 13 по 15 березня у Кременчуці  відбудеться чемпіонат

федерації України з таеквон-до ІТФ серед дітей та юніорів. Змагання проходитимуть в СК «Політехнік». Розпорядження «Про підготовку та проведення відбудеться чемпіонат федерації України з таеквон-до ІТФ серед дітей та юніорів в м. Кременчуці» 27 лютого 2015 р. підписав секретар міської ради Василь Івко.

Цього ж дня у міськвиконкомі відбувся оргкомітет  з організації, підготовки та координації дій під час проведення цих змагань, який провів заступник міського голови Віталій Малецький.  На оргкомітеті обговорили основні питання проведення заходу, медичного супроводження та інших організаційних питань.  Віталій Малецький просив особливу увагу під час проведення змагань звернути на техніку безпеки, адже очікується приїзд близько 500 учасників.

Відповідно до програми  офіційне відкриття чемпіонату федерації України з таеквон-до ІТФ серед дітей та юніорів заплановано на 13 годину  14 березня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто