У Кременчуці відбудеться конкурс художньої самодіяльності

20150202112327791

З 10 по 17 лютого в Кременчуці відбудеться міський огляд-конкурс художньої самодіяльності учнів загальноосвітніх навчальних закладів “Зірковий небосхил Кременчука”.

Конкурс проводиться управлінням освіти з метою виявлення і підтримки талановитих дітей, сприяння розвитку їх творчих здібностей на фольклорних національних традиціях, сучасних культурних досягненнях нашого народу, забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді.

До участі в огляді-конкурсі запрошуються діючі колективи художньої самодіяльності та окремі вихованці гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Конкурс проводиться в наступних жанрах:

1. Вокал (хор, ансамблі, тріо, дуети, солісти). Репертуар може бути як естрадного, так і фольклорного плану. Виконавці естрадних творів можуть користуватися фонограмою музичного супроводу. Оцінюється вокальна та сценічна культура, артистичність, емоційність виконання, оригінальність творчої манери, зовнішній вигляд виконавців.

2. Інструментальний жанр (солісти, музиканти, ансамблі, що діють на базі навчальних закладів). Оцінюється складність репертуару, професійність виконання.

3. Хореографічний жанр. Танцювальні композиції представляють як колективи, так і окремі виконавці. Репертуарні обмеження умовами конкурсу не передбачені. Оцінюється техніка виконання, сценічна культура, репертуарний вибір.

4. Декламаційне мистецтво. Перевага віддається авторським творам. Репертуар може бути представлений класичної та сучасної поезією і прозою, гумористичними, фольклорними творами. Оцінюється сила і сценічна виразність голосу, теми декламації, міміка і жестикуляція, артикуляція, вміння тримати паузу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто