У Кременчуці відбулося пленарне засідання XLIX сесії міської ради

140680662769

31 липня у Кременчуці відбулося пленарне засідання XLIX сесії Кременчуцької міської ради VІ скликання, депутати розглянули 31 питання порядку денного та  10 додаткових питань.

На початку сесії депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять трагічного загиблого 26 липня 2014 року міського голови Олега Бабаєва.

Після затвердження порядку денного, депутати першим розглянули питання «Про звернення    депутатів Кременчуцької міської ради Полтавської       області до Президента України та Прем’єр – Міністра України щодо   економічної   ситуації в  місті», щоб народний депутат України від Кременчука  Юрій Шаповалов передав його вже сьогодні керівникам держави. Депутати звернулися до Президента та Прем’єра з проханням допомогти Кременчуку отримати середньострокову позику відповідно до діючого законодавства у сумі 43 млн. грн. з метою покриття втрат міського бюджету і забезпечення нормального функціонування бюджетних установ на виконання делегованих державою повноважень.

Виступаючи перед колегами, Юрій Шаповалов зазначив, що  Міністр фінансів  Олександр Шлапак  під час зустрічі з ним і міським головою Олегом Бабаєвим обіцяв вирішити питання щодо можливості надання Кременчуку середньострокової позички. Тож народний депутат триматиме це питання на особистому контролі. Він також зазначив, що сьогодні, коли Кременчук втратив свого мера, депутати Кременчуцької міської ради, працівники виконавчого комітету повинні об’єднатися, щоб показати, що в місті є команда і що вона здатна  утримати ситуацію в місті та продовжити справи Олега Бабаєва. Враховуючи складну фінансову ситуацію у країні та місті, Юрій Шаповалов попросив кременчуцьких депутатів переглянути міський бюджет та спрямувати кошти на завершення тих проектів, які Олегом Бабаєвим були розпочаті у цьому році.

Перший заступник міського голови Віктор Калашник повідомив, що Кременчук отримав чергову короткострокову позичку і всі працівники бюджетної сфери отримали заробітку плату, профінансовані також і інші захищені статті бюджету. В той же час, від 1 липня поточного року  дефіцит бюджету Кременчука збільшився від 35 до 43 млн. грн. Саме на цю суму Кременчуцька міська рада просить надати місту середньострокову позичку.

Перед розглядом питань порядку денного народні обранці заслухали депутатські запити  Олександра Березянського та Володимира Шайноги.

У зв’язку із  вбивством міського голови Олега Бабаєва, а раніше і судді Олександра Лободенка, Олександр Березянський підняв питання щодо необхідності  встановлення у місті комплексу відеоспостереження  та виділення з міського бюджету коштів на це. Депутат переконаний, що після встановлення відеокамер по всьому місту та на околицях вдасться забезпечити безпеку нашого міста  та попередити нові злочини та теракти.  Володимир Шайнога порушив питання щодо неповернення коштів вкладниками «АвтоКрАЗбанку». Громадській організації «Громадська ініціатива», яка збирає кошти на лікування онкохворих  не повертають вклад у сумі більше ніж 131 тис. грн..

У зв’язку із трагічною загибеллю міського голови  цього дня депутати прийняли рішення «Про дострокове припинення  повноважень міського голови міста Кременчука Бабаєва О.М.» та «Про внесення змін до рішення міської ради від 25 лютого 2014 року «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 листопада 2010 року «Про утворення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та затвердження його складу».

Майже одноголосно депутати проголосували рішення «Про затвердження Положення про апарат міського голови виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області в новій редакції», «Про прийняття міжбюджетних трансфертів на 2015 рік від Кременчуцької районної ради», «Про затвердження Програми по залученню лікарів-інтернів, що навчаються за контрактною формою для проходження інтернатури в лікувально-профілактичних закладах міста Кременчука з подальшим працевлаштуванням на 2011-2016 роки у новій редакції», із урахуванням доповнень прийняли рішення «Про затвердження  рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 04.07.2014 № 340, від 04.07.2014 № 349, від 04.07.2014 № 355, від 04.07.2014 № 356».

Затвердили і регуляторний акт «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі (внеску) власників тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою м. Кременчука». Основна мета цього документу –  дотримання єдиного підходу до розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності  та території Кременчука, спрощення процедури оформлення документації та механізму взаємодії органів місцевого самоврядування з питань утримання об’єктів благоустрою комунальної власності та балансоутримувачів цих об’єктів із власниками тимчасових споруд, розміщених на цих об’єктах.

На засіданні сесії депутати затвердили також перелік об’єктів, які перебувають у комунальній власності  та підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні. Це 10 нежитлових приміщень у різних мікрорайонах міста.

Крім того, як завжди народні обранці розглянули низку земельних питань, таких як: надання та продовження строку дії дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду та постійне користування, поновлення договорів оренди земельних ділянок та інших.

Депутати додатково розглянули і затвердили рішення «Про надання дозволу на розробку технічної документації про нормативну грошову оцінку земель м. Кременчука, а також ряд інших питань, що стосувалися землекористування та  змін до міського бюджету.

Завершуючи сесію,  секретар міської ради Василь Івко знову звернувся до всіх із проханням об’єднатися навколо вирішення питань життєдіяльності Кременчука та продовження справ, розпочатих Олегом Бабаєвим. Він також повідомив, що на наступну сесію депутати Кременчуцької міської ради зберуться 27 липня 2014 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто