У Кременчуці відбувся бал медалістів 2017 р. «Золото» і «срібло» за навчання здобули 60 випускників шкіл

Бал медалістів – 2017 року традиційно відбувся в Міському палаці культури. Керівництво міста зі сцени вітало випускників загальноосвітніх закладів, які за високі успіхи в навчанні відзначені «золотими» та «срібними» медалями, а також переможців  Всеукраїнських рівнів учнівських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук України.  Цього року  в Кременчуці 60 медалістів, серед яких 39 – володарів  «золотої» та 21 – «срібної» медалей.

Мер Віталій Малецький побажав обдарованій і наполегливій молоді  не зупинятися на досягнутому, використовувати той неоціненний багаж знань, що вони отримали під час шкільного навчання.

Переможцям Всеукраїнських рівнів учнівських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук України  було вручено почесні відзнаки та пам’ятні подарунки. А випускникам-відмінникам – золоті та срібні медалі, а також наручні годинники з дарчими надписами.  Зі сцени палацу культури молоду  інтелектуальну еліту вітали творчі «зірки» Кременчука.

Залишити відповідь