У Кременчуці відбувся бал медалістів 2017 р. «Золото» і «срібло» за навчання здобули 60 випускників шкіл

Бал медалістів – 2017 року традиційно відбувся в Міському палаці культури. Керівництво міста зі сцени вітало випускників загальноосвітніх закладів, які за високі успіхи в навчанні відзначені «золотими» та «срібними» медалями, а також переможців  Всеукраїнських рівнів учнівських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук України.  Цього року  в Кременчуці 60 медалістів, серед яких 39 – володарів  «золотої» та 21 – «срібної» медалей.

Мер Віталій Малецький побажав обдарованій і наполегливій молоді  не зупинятися на досягнутому, використовувати той неоціненний багаж знань, що вони отримали під час шкільного навчання.

Переможцям Всеукраїнських рівнів учнівських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук України  було вручено почесні відзнаки та пам’ятні подарунки. А випускникам-відмінникам – золоті та срібні медалі, а також наручні годинники з дарчими надписами.  Зі сцени палацу культури молоду  інтелектуальну еліту вітали творчі «зірки» Кременчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто