У Кременчуці відкрили українсько-польський Центр освіти, науки і культури.

До Кременчука прибула делегації Республіки Польща на чолі з Генеральним консулом Республіки Польща у Харкові, Радником-Посланником паном Янушем Яблонські. Мета візиту – відкриття в Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського українсько-польського Центру освіти, науки і культури.

 

 

 

 

 Фото після офіційної двосторонньої зустрічі у Кременчуцькому міськвиконкомі

На офіційній зустрічі поляків із керівництвом міста в Кременчуцькій мерії були присутні з боку польської делегації Генконсул Республіки Польща у Харкові пан Яблонські, керівник Реферату з питань науково-освітньої співпраці пані Ясюк, професор Університету Економіки в м. Бидгощ пан Хамот, віце-консул пані Кубинська.  З боку Кременчука  в двосторонній зустрічі взяли участь мер Віталій Малецький секретар міської ради Юрій Гриценко , заступник міського голови Дмитро Кравченко, директор КП «Кременчукінвест» Андрій Мельник, ректор Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського Михайло Загірняк, директор департаменту освіти Геннадій Москалик, начальник управління охорони здоров’я Максим Середа, голова Полтавського осередку Спілки поляків України Віктор Маренич.

Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, вітаючи польських гостей, мер наголосив, що між Кременчуком і Польщею склалися міцні дружні взаємовідносини. Завдяки цьому ми маємо можливість налагоджувати співпрацю та реалізовувати спільні проекти  за різними напрямками діяльності, в тому числі освітянській, науковій, медичній, профорієнтаційній сферах тощо. Яскравим прикладом цьому є відкриття українсько-польського Центру освіти, науки і культури.  Польським друзям подякували за підтримку кременчужан і вцілому українського народу на шляху інтеграції з Європейським Союзом.

У свою чергу пан Януш Яблонські зауважив, що Кременчук є одним із найулюбленіших міст України, де поляки відчувають себе комфортно. Він також підтвердив впевненість у подальшому розвитку двосторонніх польсько-українських відносин, які будуть корисними не тільки для двох країн, а для інших держав Європейського Союзу.

Наприкінці офіційної частини зустрічі  сторони обмінялися сувенірними подарунками.

Фото з офіційного сайту Кременчуцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто