У Кременчуці відзначили День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України, який відзначається 22 січня, в Кременчуці відбувся урочистий захід біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. Керівники міста на чолі з секретарем Кременчуцької міської ради Юрієм Гриценком, депутати різних рівнів, члени трудових колективів, учні, студенти, громадськість прийшли до пам’ятного місця, щоб  висловити своє бажання жити у соборній Україні, де немає місця війні та територіальному  розколу.

 

 

 Напередодні Дня Соборності України секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко, депутати, учасники АТО, громадськість вшанували память воїнів, загиблих на сході України. 

22 січня  увійшло в історію українського народу як день підписанням Акту Злуки між Українською Народною Республікою та  Західноукраїнською Народною Республікою. Традиційно цього дня в Кременчуці громада збирається  біля пам’ятника великому сину українського народу  –  Тарасу Шевченку, який упродовж свого життя сповідував ідеї соборності, незалежності нашої країни та заповів їх своїм нащадкам.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих українських військових, героїв – добровольців, та мирних жителів у зоні АТО, які виборювали право на незалежність і цілісність України.  У  пам’ять про всіх героїв України до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю було покладено квіти.

Цього ж дня секретар міської ради Юрій Гриценко, представники депутатського корпусу, учасники АТО, громадськість міста вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО, поклавши квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні,  до могили Героя України Ігоря Сердюка та могили загиблих учасників АТО.

 

 

 

 

  З нагоди Дня Соборності України  біля   пам’ятника Т.Г. Шевченку відбувся урочистий захід. Фото з офіційного сайту Кременчуцької міської ради.

Залишити відповідь