У Кременчуці впродовж цього року рівень безробіття знизився на 40%.

Безробітних у Кременчуці за поточний рік стало менше. Принаймні про це заявляє офіційна статистика. Так, за даними Головного управління статистики в Полтавській області, кількість зареєстрованих у державній службі зайнятості населення по Кременчуку та Кременчуцькому району на кінець жовтня 2016р. становила 2,7 тис. осіб, що на 3,4% менше ніж на кінець вересня поточного року.  Якщо ж порівняти статистику безробіття з даними 10 місяців 2015 р., то ситуація взагалі дуже позитивна. За період з жовтня 2015 р. по жовтень 2016 р. кількість безробітних скоротилася на 40,4%.1447772355_bezrabotitsa

Переважну кількість безробітних становлять жінки – майже 64%.

Як повідомляє служби зайнятості, впродовж цього року було працевлаштовано 1,3 тис. осіб. Це 15 % від загальної кількості офіційно зареєстрованих безробітних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто