У Кременчуці з’являться вулиці з квітковими назвами

212

На правобережній частині Кременчука з’явиться шість нових вулиць. Рішення було прийнято на  на засіданні комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків.

Розгляд питання щодо присвоєння назв вулицям було проведено відповідно до звернення управління архітектури та містобудування виконкому Кременчуцької міської ради. Цього дня фахівці вищевказаного структурного підрозділу зазначили, що в районі вул. Чечелівської є вільні земельні ділянки, що в подальшому можуть бути виділені під садівництво для учасників АТО та інших пільгових категорій кременчужан. До цих пір вулиці, де розташовуються ці вільні ділянки, не мали  назв. Для розгляду членів комісії були запропоновані назви, не прив’язані до будь-яких історичних або суспільних-політичних подій: Кришталева, Трояндова, Жасмінова, Малинова, Лілейна, Волошкова. Рішення про присвоєння назв новим вулицям буде розглядатися та затверджуватися на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто