У Кременчуці за кошти бюджету оновлять поштові скриньки у близько 50 багатоквартирних будинках. Щоб було куди кидати агітпродукцію на майбутніх виборах.

Кременчужани звертаються до міської влади з проханням оновити поштові скриньки в їх підїздах, оскільик вже тривалий час цього ніхто не робив і скриньки у дуже плачевному стані. Про цю проблему повідомляє офіційний сайт Кроеменчуцької міської ради.

Отже, зважаючи на звернення громадян, міська влада вирішила за кошти міського бюджету замінити поштові скриньки у житлових будинках. За словами першого заступника начальника УЖКГ Катерини Бутенко, цього року  в бюджеті міста  було передбачено 600 тис. грн на заміну поштових скриньок у 43  багатоповерхівках, при перегляді бюджету за 1-е півріччя 2017 р. виділено ще 200 тис. грн на оновлення скриньок ще у 14 житлових будинках. Роботи із встановлення скриньок триватимуть і далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто