У Кременчуці знову боротимуться з гральним бізнесом. Почнуть з перевірки закладів «Державні лотереї»

Депутат Кременчуцької міської ради Олександр Роженко (фракція партії «Рідне місто») виступив з пропозицією здійснити перевірку міських закладів, які потенційно можуть бути учасниками грального бізнесу. До перевірки залучити дільничних інспекторів і спеціалістів контакт-центрів. Свою позицію депутат висловив на нараді в мерії, де розглядалося питання незаконної активізації діяльності грального бізнесу.

 

 

 

Із 2012 р., коли  набрав чинності закон про державні лотереї, в Кременчуці гральний бізнес почас ховатися під  вивісками на кшталт «Національні лотереї»

Як відомо, в 2009 р. в Україні було ухвалено закон щодо заборони грального бізнесу, згідно з ним у Кременчуці скасували всі дозволи, видані для провадження грального бізнесу. Однак, за словами начальника управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконкому міської ради Людмили Жорняк, після того, як у 2012 р. набрав чинності закон про державні лотереї, в місті  знову почали відкриватися заклади,  де займаються гральним бізнесом, але вже під вивіскою на кшталт «Державні лотереї». Водночас жоден суб’єкт господарювання, де встановлене гральне обладнання, не має ліцензії на провадження грального бізнесу, наголошує Людмила Жорняк.

Відповідно до чинного законодавства, повноваження щодо визначення статусу протиправної діяльності та вжиття необхідних заходів мають правоохоронні органи  та фіскальна служба, а рішення про припинення такої діяльності вирішується лише в судовому порядку.

Кременчуцька поліція боротьбу з гральним бізнесом проводить. Начальник Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Олександр Коцар повідомив, що на сьогодні під час проведених 20 обшуків вилучено 357 одиниць комп’ютерної техніки, що застосовувалася для гральних дій, відкрито 2 кримінальні провадження.  На його думку, як один із варіантів попередження незаконної діяльності, є виявлення власників приміщень, які здають площі в оренду під гральні заклади.

Свою позицію стосно проблеми висловили й депутати Кременчуцької міськради, присутні на нараді – Олександр Роженко та Костянтин Терещенко. Вони запропонували провести перевіку закладів із залученням дільничних інспекторів та спеціалістів контакт-центрів. На наступне засідання  було запропоновано запросити фахівців міської прокуратури та фіскальної служби, на яких державною владою покладені повноваження з виявлення випадків протиправної підприємницької діяльності.

 

За інформацією прес-служби Кременчуцького міськвиконкому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто