У Кременчуці зявляться зупинки громадського транспорту з Wi-Fi, відеоспостереженням та зарядними пристроями для гаджетів.

7 вересня на черговій сесії Кременчуцької міської ради депутати мають розглянути питання щодо встановлення в місті 20 сучасних зупинок громадського транспорту, обладнаних зарядними пристроями для гаджетів, вільною мережею Wi-Fi та системою відеоспостереження. Цей проект має назву  «Кременчуцькі зупинки – очікування з комфортом» і для його місто планує взяти участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року.

Як повідомив Павло Бедрацький, заступник директора  КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест», що є розробником проекту сучасних зупинок у Кременчуці,  для облаштування 20 – ти обєктів потрібно 1100 тис. грн., з них з обласного бюджету хочуть залучити500 тис. грн., з міського бюджету – 540 тис. грн і ще  60 тис. мають вкласти співвиконавці проекту.

Наразі в Кременчуці близько 300 зупинок громадського транспорту. Більшість з них не відповідає сучасним вимогам безпеки та зручності використання.

Залишити відповідь