У Кременчуці зявляться зупинки громадського транспорту з Wi-Fi, відеоспостереженням та зарядними пристроями для гаджетів.

7 вересня на черговій сесії Кременчуцької міської ради депутати мають розглянути питання щодо встановлення в місті 20 сучасних зупинок громадського транспорту, обладнаних зарядними пристроями для гаджетів, вільною мережею Wi-Fi та системою відеоспостереження. Цей проект має назву  «Кременчуцькі зупинки – очікування з комфортом» і для його місто планує взяти участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2017 року.

Як повідомив Павло Бедрацький, заступник директора  КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест», що є розробником проекту сучасних зупинок у Кременчуці,  для облаштування 20 – ти обєктів потрібно 1100 тис. грн., з них з обласного бюджету хочуть залучити500 тис. грн., з міського бюджету – 540 тис. грн і ще  60 тис. мають вкласти співвиконавці проекту.

Наразі в Кременчуці близько 300 зупинок громадського транспорту. Більшість з них не відповідає сучасним вимогам безпеки та зручності використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.