У Кременчуцькій міській раді обрано новий секретаріат

1386000527_yuhno

Свою роботу 31 березня чергова сесія Кременчуцької міської ради розпочала з обрання нового секретаріату, оскільки попередній оголосив про саморозпуск. До складу нової структури увійшли шестеро депутатів від 4-х фракцій міськради. Це Вікторія Гончаренко та Оксана Гуйда (фракція «Батьківщина»), Кирило Юхно (фракція «Рідне місто»), Олександр Березянський та Павло Лукьянченко (група «Кременчук»), а також Григорій Брижаха (група «Трудовий Кременчук»). Головою секретаріату обрано Кирила Юхна, заступником – Оксану Гуйду і секретарем – Григорія Брижаху.
Нагадаємо, що попередній секретаріат оголосив про саморозпуск під час «розбору польотів» на засіданні депутатської регламентної комісії 13 березня. На засіданні шукали винуватих у «протягуванні» на голосування міськради у лютому цього року проекту рішення про виділення 2 га землі у Крюкові ТОВ «Кременчуцька торгова гільдія» (керівник – депутат Холод). Секретаріату закидали порушення регламенту, тож його члени одноголосно оголосили про саморозпуск.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто