У Кременчуцькому міськвиконкомі готуються до розподілу землі в мікрорайоні «Озерний»

Щонайменше 450 приватних садиб можуть розміститися в майбутньому житловому мікрорайоні «Озерний», що на території колишніх артскладів. Землю під забудову, як наголошують у мерії, надаватимуть учасникам бойових дій, в тому числі й учасникам АТО. 19 січня за участі цих осіб в міськвиконкомі презентували  детальний план забудови мікрорайону.   

 

 

 

 

 

 Загальна площа мікрорайону “Озерний” становить 86,3 га, з них 35 га відводять під котеджну забудову.

Про те, як планується забудувати майбутній житловий масив, розповіли фахівці державного підприємства “Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “ДІПРОМІСТО”, які працювали над цим питанням. Як відомо, згідно з Генеральним планом Кременчука від 2007 р., на території «Озерного» передбачалася багатоповерхова забудова. Однак, згодом до Генплану внесли зміни і тепер частину територію відводять під котеджі. Як зазнають у міськвиконкомі, землю надаватимуть виключно учасникам бойових дій, для інших категорій громадян в місті діє заборона на виділення землі під забудову.

На сьогодні загальна площа території «Озерного»  становить 86,3 га. За словами головного архітектора науково-дослідного інституту Ганни Алікової, детальний план передбачає, що 7 га з цієї площі буде відведено для будівництва багатоповерхових будинків, 35 га – під котеджну забудову з вулицями та проїздами, 12, 2 га –під меморіальний комплекс єврейських поховань, 1 га – під блоковану забудову  (таунхауз), 11 га – рекреаційну зону (озеленення та озеро), 5 га – на об’єкти обслуговування (школу, 2 дитячі садки, торговельний центр, тощо), 3,1 га – на  магістральну дорогу, 0,5 га – на озеленення. Передбачається, що на території, яка відводиться під котеджі, буде зведено 458 приватних садиб. Заголом, за розрахунками спеціалістів інституту, в  майбутньому житловому масиві проживатимуть понад 5 тисяч мешканців.

На думку міської влади, даний варіант детального плану є одним із найоптимальнішим, оскільки в ньому передбачена найбільша кількість ділянок під індивідуальну забудову для учасників бойових дій.

Варто зазначити, що через складний рельєф території, інженерної підготовка «Озерного» коштуватиме місту щонайменше 5 млн грн.

Як повідомляє прес-служба міськвикконому, ознайомитись із детальним планом забудови мікрорайону «Озерний» можна на сайті Кременчуцької міської ради за посиланням: https://www.kremen.gov.ua/index.php/branches/content/index/id/3010 , а також  в управлінні містобудування та архітектури. Пропозиції громадськості щодо внесення змін до плану прийматимуться до 12 лютого 2017 р. за адресою: пл. Перемоги, 2, каб 219. Пропозиції мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил.  Після розгляду можливих пропозицій та проходження всіх процедурних питань детальний план забудови «Озерного» затвердять на сесії Кременчуцької міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто