У Кременчуцькому районі розпочали  ремонт дороги М-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя

19 травня розпочато роботи з поточного ремонту дороги державного значення М-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя. Як повідомили у Кременчуцькій райдержадмністраці, роботи будуть проводитися від межі Полтавської області до Кременчука через Кам’яні Потоки та Садки.

У проведенні ремонтних робіт задіяно служби автомобільних доріг: ДП «Полтавський облавтодор», філія «Глобинський райавтодор», Кременчуцьке ДРП, Градизьке ДРП, Семенівське ДРП «Полтавського облавтодору». Також над усуненням недоліків дорожнього полотна працює одинадцять одиниць техніки та 28 робітників автомобільних служб.

Влада Кременчуцького району не без задоволення відзначає, що завдяки тісній співпраці та взаємодії між Кременчуцькою районною державною адміністрацією та Полтавською обласною державною адміністрацією поступово вирішуються всі проблемні питання на автошляхах району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто