У Кременчуцькому тролейбусному управлінні розпочалися курси з підготовки водіїв. «Студентам» виплачують стипендію.

Як повідомляє інтернат-сайт Кременчуцької міської ради, вже за кілька місяців Кременчук отримає 50 нових тролейбусів, що  придбані за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку. Тролейбуси приїдуть, а працювати на них нікому. Щоб вирішити цю проблему, тролейбусне управліня розпочато підготовку водіїв.
Навчання розраховано на 5,5  місяців, з них 3 місяці «студенти» вивчатимуть теорію, 2,5 – набуватимуть практичний досвід за кермом тролейбуса. Директор КТУ Олександр Вертюх наголошує, що під час навчання виплачуватиметься  стипендія в сумі 1000 грн, а міське керівництво підкреслює, що зарплату водіям підвищили, тож кількість охочих опанувати професію водія тролейбуса, на його думку, має збільшитися.

Інформацію про підготовку водіїв електротранспорту можна дізнатися на КП «КТУ» (на вул. Київській, 69, телефон для довідок: 5 – 10 – 72) .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.