У Кременчуцькому  Центрі надання адміністративних послуг презентували нову послугу – прийом заяв на оформлення ID – карток

 

Як зазначила на презентації керівник ЦНАПу Тетяна Печериця, Кременчук в числі  перших  разом із Луцьком, Львовом та Києвом придбав необхідне обладнання та почав надавати  таку послугу.

На ці цілі з міського бюджету було виділено близько 500 тис. грн., за рахунок цих коштів придбано сучасну комп’ютерну техніку, цифрові фотоапарати, сканери для відбитків пальців та цифрового підпису.

На кожному робочому місті встановлено по 2 монітори: один для адміністратора, другий – для заявника, на якому останній має можливість перевірити правильність даних, які вносяться працівником ЦНАПу.

Тетяна Печериця зазначила, що паспорт-картку будуть отримувати громадяни України, які досягли 14,15, 16-ти річного віку. Окрім того, документи на оформлення ID – картки в  центрі  прийматимуться від громадян, які втратили паспорт або цей документ знаходиться в непридатному стані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто