У Крюкові, по вул. Приходька, 36, відкрили новий контакт-центр по роботі з населенням

Секретарь Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко на урочистому відкритті нового контакт-центру № 20 в Крюкові відзначив, що це четвертий такий центр у Кременчуці та восьмий у Крюківському районі. Обслуговуватимуть тут  близько 4 тис. місцевих пенсіонерів. Їм допомагатимуть з самоорганізацією населення, контролем якості комунальних послуг, вирішенням питань благоустрою, оформленням різних документів та ін.

 

 

Секретар міської ради Юрій Гриценко вітає мешканців Крюкова з відкриттям нового контакт-центру 


Донедавна працівники центру № 20 ділили приміщення по вул. Приходька, 91 зі ще одним контакт-центром. «Розселення» відбулося після капітального ремонту приміщення по вул. Приходька, 36, що постраждало від вогню.
«У цьому приміщенні колись знаходився магазин, тут були ігрові автомати, будівлю була дуже обгорілою і абсолютно запущеною. Ми її реконструювали», – зазначив секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко. За його словами, найближчим часом за рахунок міського бюджету в сусідньому приміщенні також відбудеться капремонт, його обладнають під актовий зал.
Депутат міськради Валентина Головко (фракція «Рідне місто») вручила пенсіонерам, які прийшли на відкриття, коровай у вигляді серця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто