У «Легіоні» підростають нові зірки!

Легион

17-річний вихованець КСЄ «Легіон-Спорт», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, Роман Занько переміг на Чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків і дівчат.

Змагання проходили в Луцьку 11-13 березня. Продемонструвати свій спортивний азарт і свої вміння сюди приїхали юнаки та дівчата віком до 18-ти років. Був серед них і кременчужанин Роман Занько, який у перший же день змагань виборов золоту медаль. Як розповідає Заслужений тренер України та тренер хлопця Василь Волошин, у ваговій категорії 50 кг Роман пройшов 5 поєдинків – і всі їх дуже впевнено виграв.

– Раніше за цей результат присвоювали звання майстра спорту, але наразі це поки що в процесі, – зазначив Василь Волошин. – Втім, перспектива стати майстром спорту в Романа є.

Тренер додає, що наразі спортсмен потрапив до збірної України з дзюдо й готується до участі в кількох Кубках Європи, які відбудуться у Чехії, Румунії та Польщі. Там хлопець змагатиметься за рейтингові бали, які дадуть йому можливість взяти участь у цьогорічних Чемпіонатах Європи та світу. Відбудеться ж перший Кубок Європи в Чехії вже у квітні, тож побажаймо Роману успіхів!