У мерії обіцяють, що кількість тролейбусів на маршрутах Кременчука влітку не зменшиться

Начальник міського відділу транспорту Руслан Івашина наголошує: влітку на тролейбусних маршрутах кількість електротранспорту не зменшиться. В робочі дні на лінію виходитимуть 36-38 тролейбусів, у вихідні – більше 20 одиниць.

За словами Руслана Івашини,  наразі комунальне підприємство планує відновити навчання майбутніх водіїв тролейбусів. Заняття проходитимуть на базі КП «Кременчуцьке тролейбусне управління». Цього року, або зберегти в КТУ вже підготовлених спеціалістів й не допустити масвоого їх виїзду на заробітки до інших міст і країн, навчання проводитимуть за кошти тролейбусного управління, а не міськрайонного Центру зайнятості населення.  .

На сьогодні, опанувати професію водія тролейбуса виявили бажання близько 100 осіб. Однак, КТУ ще має отримати відповідну  ліцензію на підготовку водіїв. Після того розпочнуться заняття для першої групи з 13-15 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто