У мікрорайоні Лашки Медовий Спас відзначили разом із завершенням ремонту контакт-центру № 7

На урочисту подію в мікроропайоні Лашки прибули чи не всі керівники міста та Автозаводської районної адміністрації, прийшли члени ветеранських організацій і звичайні мешканці.

За словами  міського голови Віталія Малецького, в контакт-центрі для всіх жителів надаватиметься фахова допомога з вирішення проблемних питань з соціального захисту, благоустрою мікрорайону тощо. У свою чергу жителі Лашків запитували мера: коли в їх мікрорайоні відкриють аптечний пункт, покращать  якість пасажирських перевезень і ставили ще цілу низку запитань. Але сценарій   свята чиновники не порушили – після урочистого відкриття всі присутні мали можливість оглянути відремонтовані приміщення контакт-центру та поспілкуватися із спеціалістами, які працюють з населенням мікрорайону.

До території обслуговування контакт-центру № 7 входить майже 50 вулиць та провулків мікрорайону Лашки, де проживає понад 6 тисяч населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.