У міському саду Кременчука продовжуються роботи із розчистки та благоустрою озера

Міський голова Олег Бабаєв, побувавши у Міському саду, де наразі ведуться роботи із розчистки та благоустрою озера, зазначив, що міська влада має намір повернути цьому зеленому куточку Кременчука первозданний вигляд – таким, яким парк був за часів Катерини-ІІ.
Наразі виконано частину робіт із поглиблення озера – очищено його від трави, порослі та захаращеності, укріплено берегову лінію з допомогою габіонних конструкцій. Ці конструкції завершення будівництва мають набрати ще більшої міцності, акумулюючи на собі частинки ґрунту і стаючи частиною природного ландшафту.
Посеред озера вже вимальовується острівець, до якого вестиме горбатий міст і на якому планують спорудити альтанку. За словами Олега Бабаєва, роботи із благоустрою озера планують завершити до Дня міста, а вже з наступного року перейдуть безпосередньо до паркової зони. Вздовж водного об’єкту зроблять доріжки, встановлять лавочки та проведуть освітлення. Щоб убезпечити парк від вандалів, планують, що там буде охорона, а у вечірній і нічний час Міський сад буде закриватися.

Залишити відповідь