У міськвиконкомі обговорили проблеми підготовки Кременчука до осінньо-зимового періоду

27 червня під головуванням заступника міського голови Валерія Медведовського відбулося чергове засідання штабу з підготовки Кременчука до опалювального періоду 2013 – 2014 років. Віце-мер зазначив, що на сьогоднішній день пріоритетним завданням є підготовка житлового фонду міста, установ і організацій, тепломереж та тепломагістралей до безперебійної роботи в осінньо-зимовий період. Саме тому керівники комунальних підприємств, управляючих компаній, теплопостачальних організацій на засіданні штабу звітували про стан виконаних робіт щодо підготовки до зими.
В цілому робота з підготовки до осінньо-зимового періоду ведеться відповідно до затверджених графіків і станом на кінець червня відсоток готовності складає близько 40 %.
На нараді піднімалося питання заборгованості населення Кременчука перед підприємствами та організаціями, що надають житлово-комунальні послуги. Так, кременчужани заборгували КП «Теплоенерго» близько 9 млн. грн., 11 млн. – КП «Кременчукводоканал». Тому заступник міського голови Валерій Медведовський через засоби масової інформації звернувся до мешканців з проханням розрахуватися за отримані послуги, адже саме це є запорукою вчасного початку у місті опалювального періоду та отримання послуги з гарячого вододопостачання.

Залишити відповідь