У Міському саду кипить робота

«Якщо не ми, то хто?», – за таким принципом у Міському саду наразі завзято працюють футболісти й тренери кременчуцького ФК «Кремінь». Вигрібають сміття, засипають ями. Навіть бульдозер найняли, щоб вирівняти територію. «Спонсори допомогли», – повідомив президент клубу Андрій

Недяк. За його словами, в планах – довести до ладу хоча б ділянку саду, прилеглу до муніципального стадіону. Цієї весни тут планують висадити молоді деревця.

Треба визнати, Міський сад змінився на краще. Ще кілька років тому він був занедбаним і засміченим. Наразі видно, що є господар. Та й озеро, реконструкція якого, щоправда, не завершена, набуло цивілізованого вигляду. Якщо підключити уяву, картина з кованим містком, старовинними ліхтарями та набережною вздовж водойми просто чудова. Але… Роботи на озері зупинені майже рік тому, і вандали вже встигли тут поживитися – вкрали шматок залізного каркаса, що є основою габіонних конструкцій на березі. Свого часу мер Олег Бабаєв, який, власне, і розпочав реконструкцію саду, планував, що вхід на територію в нічний час буде закритий для відпочивальників. Андрій Недяк говорить, що, можливо, це й справді б врятувало об’єкт від крадіжок та вандалізму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто