У молитві за мир і процвітання

102_7406

6 березня у Козельщинському монастирі Різдва Пресвятої Богородиці відбулося храмове свято – шанували Козельщинську ікону Божої Матері, що славиться своєю цілющою силою.

Козельщинський монастир Різдва Пресвятої Богородиці – одна з найвеличніших святинь Полтавщини. Але за радянських часів він зазнав чималої руйнації. Лише за допомоги родини Матициних – Володимира Митрофановича та Тетяни Юріївни – будівлі монастиря і безпосередньо 100-річний храм було відроджено до життя. Останнім штрихом стало відновлення храмового іконостаса. Декілька років ікони для нього писали майстри Почаївської лаври, роботу завершили у вересні 2012 р., якраз до свята Різдва Пресвятої Богородиці. Сьогодні іконостас точно такий, що існував у храмі до його руйнування.

Православна церква високо оцінила допомогу подружжя Матициних у відродженні святині й нагородила Володимира Митрофановича та Тетяну Юріївну грамотами й орденами Святителя Миколая Чудотворця та «За благодійність і старанні труди во славу Святої Церкви».

102_7412

6 березня, у день вшанування Козельщинської ікони Божої Матері, до храму приїхали сотні прочан. Храмове свято у Козельщинському монастирі – одне з найулюбленіших у всіх православних України. Дехто приїхав до монастиря навіть з неспокійних східних областей України. І, звісно, в першу чергу всі молилися за відновлення миру в Україні та за здоров’я близьких. Службу для вірян провів Єпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай. Всі мали змогу помолитись і безпосередньо біля чудотворної ікони Божої Матері, яку під час храмового свята священики виносять до людей.

В такий особливий день люди вірять, що Господь почує їхні молитви, а ікона Божої Матері зцілить від недуг та принесе країні довгоочкуваний мир та спокій.

102_7433

За традицією по завершенні богослужіння відбувся святковий обід для всіх прихожан, про який потурбувався Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра».

102_7413

Єпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай:

– Сьогодні, у нелегкий час, люди частіше стали звертатись до Бога, частіше наповнювати храми. Люди моляться за мир і в першу чергу просять про це заступницю – Божу Матір, чия чудодійна ікона зберігається у Козельщинському монастирі. Ми щиро просимо Пресвяту Богородицю про допомогу у відновленні миру в Україні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто