У нашому рідному місті з*явились маршрутки з пандусами для інвалідів-візковиків

Нарешті в нашому місті з*явились маршрутки, які обладнано пандусами для заїзду-виїзду в них людей з особливими потребами, які використовують для пересування інвалідні візки. Нажаль, кількість таких маршруток обмежена і працюють вони, наразі, на міських маршрутах №15 та 3Б, але міські перевізники запевнили, що таким транспортом будуть обладнані всі міські маршрути, якими планують користуватись наші співмешканці на інвалідних візках.

slider_big_fixed_u01wrzqqЦе дуже важливий крок назустріч людям з інвалідністю з боку перевізників для запровадження в нашому рідному місті “безбар*єрного середовища”, що дозволить людям з особливими потребами реалізовувати свої громадянські права та вільно пересуватись містом.

За ініціативи депутатської фракції “Рідне місто” розробляється Регуляторний акт, який покликаний врегулювати відношення до людей з інвалідністю і забезпечити “безбар*єрне середовище” у нашому рідному місті для людей, які пересуваються за допомогою інвалідних візків.

Розклад маршруток та іх місцезнаходження в режимі реального часу можна дізнатись за телефонами диспетчерів 0675409997 та 0675409996

unnamed-1unnamed

Залишити відповідь