У нашому рідному місті з*явились маршрутки з пандусами для інвалідів-візковиків

Нарешті в нашому місті з*явились маршрутки, які обладнано пандусами для заїзду-виїзду в них людей з особливими потребами, які використовують для пересування інвалідні візки. Нажаль, кількість таких маршруток обмежена і працюють вони, наразі, на міських маршрутах №15 та 3Б, але міські перевізники запевнили, що таким транспортом будуть обладнані всі міські маршрути, якими планують користуватись наші співмешканці на інвалідних візках.

slider_big_fixed_u01wrzqqЦе дуже важливий крок назустріч людям з інвалідністю з боку перевізників для запровадження в нашому рідному місті “безбар*єрного середовища”, що дозволить людям з особливими потребами реалізовувати свої громадянські права та вільно пересуватись містом.

За ініціативи депутатської фракції “Рідне місто” розробляється Регуляторний акт, який покликаний врегулювати відношення до людей з інвалідністю і забезпечити “безбар*єрне середовище” у нашому рідному місті для людей, які пересуваються за допомогою інвалідних візків.

Розклад маршруток та іх місцезнаходження в режимі реального часу можна дізнатись за телефонами диспетчерів 0675409997 та 0675409996

unnamed-1unnamed

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто