У підшефному дитячому закладі депутат – в ролі Святого Миколая та Діда Мороза

 

Не буває Нового року без подарунків та веселощів. Наприклад,, до клубу «Пошук» міського об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання слідом за Святим Миколаєм прийшов Дід Мороз й обидва з подарунками. Про такий сюрприз для дітвори потурбувався депутат Кременчуцької міської ради (партія «Рідне місто») від виборчого округу Раківки  Сергій Мельник.

 Вихованці клубу “Пошук” отримали солодкі подарунки від Сергія Мельника та БФ “Крюківвагон”

У новорічну пору дива можуть трапитися будь-де і будь-з –ким. Про це чудово знають юні вихованці клубу «Пошук», що на Раківці. 19 грудня, на День Святого Миколая, вони смакували запашними величезними пирогами. Їх передав дітям депутат округу Сергій Мельник й пообіцяв, що сюрпризи на цьому не завершаться. Так і сталося. На Новий рік діти розпаковували вже цілий мішок та коробки з цукерками. Про свято для вихованців свого підшефного закладу потурбувалися директор ПАТ «КВБЗ», депутат міськради Сергій Мельник та благодійний фонд «Крюківвагон», який очолює голова наглядової ради підприємства Володимир Приходько.

Також солодкі подарунки на Новий рік отримав ще один дитячий заклад, розташований на території виборчого округу Сергія Мельника – загальноосвітня школа № 29. Й учням, й педагогам депутатам побажав у Новому році здоров’я, успіхів та доброго настрою.

 Новорічні дитячі подарунки отримала й школа № 29. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто