У Полтаві протестують проти встановлення загальнобудинкових лічильників на газ.

   Представники ОСББ  м.Полтави виступили проти встановлення загальнобудинкових лічильників.
Свою позицію вони озвучили в межах круглого столу з питань укладання договорів між ПАТ “Полтавагаз” та ОСББ і ЖБК, що розпочався у місті, передає УНН-Центр.
Представники громади та ОСББ не лише протестують проти встановлення загальнобудинкових лічильників, а й заявляють, що КП “Полтавагаз” монополіст та діє необґрунтовано.
“Нам не надають жодного економічного, нормативного та юридичного обґрунтування таких змін, жодних результатів експертиз та розрахунків. Ми стурбовані та обурені тим, що монополісти без нашої згоди почали встановлення загальнобудинкових лічильників загального обліку газу. Але до чого це призведе? Добросовісні громадяни в результаті платитимуть за газ інших, в кого у квартирі, як приклад, прописана одна людина, а проживає декілька. Є люди, які займаються підприємницькою діяльностю у квартирах і теж використовують газ понад норми. Виходить, що мешканці інших квартир будуть зобов’язані їх утримувати. Ми вже не вперше протестуємо, люди виходять назустріч робітникам ПАТ “Полтавагаз” і не дають встановлювати такі лічильники. Найгірше, що нам не показують ніяких обґрунтувань таких робіт, а говорять лише про Програму, затверджену кабміном. Але ж програма стосується лише змін інвестицій, а не встановлення загальних лічильників “,- говорять представники громади.
Представники КП “Полтавагаз” пояснюють свої дії забезпеченням виконання чинного законодавства, згідно з постановою Кабміну.
“Ми діємо в межах Постанови НКРЕКП #3831 від 19.11.15 року. Норма споживання газу на особу становить 3 кубометри, і встановлення лічильників забезпечить і контроль над споживанням і, головним чином, безпеку”, – пояснюють представники “Полтавагазу”.
На круглий стіл люди принесли об’яви, що були розміщені у їхніх будинках та під’їздах, відповідно до яких, у випадках відмови від встановлення лічильника, полтавцям відключать постачання газу.
Громада та представники ОСББ міста підготували звернення з вимогами, які листом направлять до Президента України та Верховної Ради Украни.

 

(За матеріалами О. Мірошниченка, газета «Вісник Кременчука»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто