У рамках медичної реформи в Кременчуці створять госпітальний округ

Цього року в рамках державного реформування медичної галузі у Кременчуці на базі Третьої міська лікарня  та  Четвертої міської лікарні ( де є інфекційне відділення) буде створено лікарню інтенсивного лікування  «Кременчуцька». Ця лікарня буде обслуговувати цілий госпітальний округ –  Кременчуцький, Глобинський, Козельщанський, Кобеляцький райони та місто Горішні Плавні. Третю лікарню об’єднають з лікарнею № 4 для створення закладу інтенсивного лікування, що обслуговуватиме 4 райони та м. Горішні плавні. Це передбачено медичною реформою. Як відомо, Міністерство охорони здоров’я України ініціює вже у 2017 р. старт  переведення системи охорони здоров’я на страхову модель. Реформа розрахована на 3 роки. В її рамках на Полтавщині буде створено 4 госпітальні округи, які об’єднають заклади охорони здоров’я, що надають вторинну медичну допомогу.  Отже, в Полтавській області центри  округів знаходитимуться в Полтаві, Кременчуці, Миргороді та Лубнах.

У Кременчуці об’єднають Третю міську лікарню  та Четверту  міську лікарню в заклад інтенсивного лікування  «Кременчуцька лікарня», який обслуговуватиме весь госпітальний округ –  Кременчуцький, Глобинський, Козельщанський, Кобеляцький райони та місто Горішні Плавні.

Як повідомляє прес-служба Кременчуцького міськвикконому з посиланням на віце-мера Ольгу Усанову, у новому лікувальному закладі  будуть зібрані всі спеціалісти, найкраще обладнання, для того, щоб можна було надати невідкладну допомогу. На реалізацію цієї реформи Кременчук планує  отримати з державного бюджету близько 70  млн грн. Кошти будуть направлені на будівництво  приймального корпусу лікарні  інтенсивного лікування  вторинного рівня та закупівлю сучасного обладнання.

Перша  міська лікарня, за словами Ольги Усанової, залишиться лікарнею інтенсивного лікування  первинного рівня, на Правобережжі  працюватиме Друга міська лікарня і поліклінічне відділення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто