У школах Кременчука на два дня продовжили канікули

Перший день навчання для кременчуцьких школярів не 15 квітня, як було їм оголошено перед канікулами, а середа, 17 квітня. Про це сьогодні повідомили на апаратній нараді у мерії.
Причинами продовження канікул стали низька температура у школах із-за вимкнутого опалення та складна ситуація із захворюваністю на ГРВІ.
За даними головного санлікаря міста Віктора Самойленка, минулого тижня захворіло 1130 чоловік, з них 694 – діти. І хоча цей показник нижчий за епідпорога на 10%, лікарі побоюються, що, коли учні вийдуть на навчання, то почнуть масово хворіти. А причиною підвищення захворюваності на ГРВІ може стати те, що у школах в останній день навчання перед канікулами, 5 квітня, вимкнули опалення. Наразі температура у класах не перевищує 15–16 градусів. Щоб не включати опалення у школах та зекономити гроші (тим більше, що опалювальний сезон завершується 15 квітня), міська влада вирішила продовжити канікули, сподіваючись що за ці два дня потеплішає.
Начальник міського управління освіти Геннадій Москалик запевнив, що діти наздоженуть навчальний процес за рахунок ущільнення графіку навчання та додаткових уроків.

Залишити відповідь